3,Mart,2024,Pazar, PM,9:41

Yargı 78. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 78. Bölüm 2. Fragmanı

“Metin Amiri Kaybettik. Başımız Sağ Olsun…”

Yargı 78. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Metin Amirin şehit olması herkesi derinden yaralıyor!

Ilgaz, babasının acısını en derinden hissederken ailesini ayakta tutabilmek için güçlü olmak zorundadır. Metin Amirin ölümü, başta Defne olmak üzere herkesi derinden yaralar. Ilgaz ise intikam için harekete geçer.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin ekrana gelecek 78’inci bölümünün konusu şöyle;

Ilgaz’ın başsavcıyı bile karşısına alarak yaptığı örgüt operasyonunda sona gelinmiş, başsavcı dahil herkesin maskesi düşmüştür. Yer yer sıcak çatışmaların yaşandığı olayda, gün aydınlanmaya başladığında herkesi şoke edecek bir ölüm beklemektedir.

Ilgaz ve Eren başta olmak üzere kaçak Nadide ve Kadir’i bir an önce yakalamak için tüm emniyet seferber olacaktır. Öte yandan Efe’ye gelecek olan sürpriz telefon tüm dengeleri alt üst edecek ve aynı zamanda hayatının tokadını atmaya yetecektir.

Kadir olayında bildiklerini anlatmaktan artık geri durmayan Osman ve Çınar’ı özel hayatlarında da yüzleşmeleri gereken problemler beklemektedir; hem aileleriyle hem de kendi kendileriyle… Yekta, Ceylin ve Parla ise örgüt mağdurlarına hukuki hizmet vermek için varlarını yoklarına katacaklardır.

Hangisi düşerse düşsün bir diğerinin ona elini uzattığı ve her seferinde sıkıca kavrayarak ayağa diktiği, Ceylin ve Ilgaz ilişkisini yepyeni bir dönemeç beklemektedir. “Hangisi daha adil” ikileminde, intikam hırsı ile burun buruna kalan Ilgaz’ın vereceği karar herkesi derinden etkileyecektir.

Yargı 78. Bölüm Fragmanı

Metin Amir öldü mü?

Yargı 78. Bölüm fragmanı yayında! Metin Amir öldü mü?

Metin Amir suçlularınpeşine düşer ancak bir daha kendisinden haber alınamaz. Babası için endişelenen Ilgaz, ekipleri en son görüldüğü yere yönlendirir. Ancak Eren, Ilgaz ve Ceylin’in gördükleri onları büyük bir hüzne boğar. Peki, Metin Amir öldü mü?

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler