13,Haziran,2024,Perşembe, AM,3:37

Yargı 73. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 73. Bölüm 2. Fragmanı

“Evladım Bana Anne Desin İstiyorum!”

Yargı 73. Bölüm 2. fragmanı yayında! Mercan, Ceylin’e “anne” diyecek mi?

Ceylin, Mercan’ın Ilgaz’a “baba” demesini ama kendisine “anne” dememesini çok kıskanır. Bu durumun farkına varan Ilgaz, Mercan’ın Ceylin’e “anne” demesi için çaba gösterir. Peki, Mercan, Ceylin’e “anne” diyecek mi?

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 73. Bölüm Fragmanı

Ilgaz, Ceylin’e yardım edebilecek mi?

Yargı 73. Bölüm fragmanı yayında! Ilgaz, Ceylin’e yardım edebilecek mi?

Ceylin, Mercan’ın Ilgaz’a nasıl “baba” dediğini öğrenmek ister. O sırada Mercan bir kez daha Ilgaz’a “baba” der. Ceylin, nefes almayan Tülin’i kurtarmak için Ilgaz’ı arar. Ilgaz, Ceylin’e yardım edebilmek için yerini öğrenmeye çalışır. Ceylin’in katil ile aynı ortamda olduğunu öğrenen Ilgaz, Yekta’nın Ceylin’in yanına gitmesini ister. Peki, Ilgaz, Ceylin’e yardım edebilecek mi?

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 72. Bölüm 2. Fragmanı

Mercan, Ilgaz’a “baba” dedi!?

Yargı 72. Bölüm 2. fragmanı yayında! Mercan, Ilgaz’a “baba” dedi!

Ilgaz ve Ceylin, Mercan’ı tüm aileyle tanıştırmaya başlar. Merdan Dede’yi gören Mercan ona ısınır. Ceylin ise yıllar sonra yeniden kavuştuğu Mercan’la anne – kız ilişkisi kurmaya başlar. Mercan’ı okuldan almaya giden Ilgaz beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Mercan, Ilgaz’a “baba” der!

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 72. Bölüm Fragmanı

“Sen O Bulamadığım Kızsın!”

Yargı 72. Bölüm fragmanı yayında! Geçmişte üniversitede yaşanan bir olay, günümüzde Ceylin ve Ilgaz’ın karşısına tekrar çıkıyor!

Geçmişte yaşanan bir olay su yüzüne çıkıyor. Bu olay sırasında Ceylin, Yekta’nın ölen katil oğlu Engin ile birlikte aynı üniversitede okumaktadır. Bir Servet isimli birininölümü üzerine olay yerine yeni savcı olan Ilgaz gelir. Olay intihar gibi görünür; fakat günümüzde, bu olayın dosyası tekrar açılınca işin içine Ceylin ve Engin de girer. Sonunun nereye varacağı merak konusu olan olayda Ilgaz, Ceylin’i hatırlar. Servet intihar mı etti; yoksa, baş şüphelimiz Engin tarafından mı öldürüldü?

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler