5,Aralık,2023,Salı, AM,2:59

Yargı 72. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 72. Bölüm 2. Fragmanı

Mercan, Ilgaz’a “baba” dedi!?

Yargı 72. Bölüm 2. fragmanı yayında! Mercan, Ilgaz’a “baba” dedi!

Ilgaz ve Ceylin, Mercan’ı tüm aileyle tanıştırmaya başlar. Merdan Dede’yi gören Mercan ona ısınır. Ceylin ise yıllar sonra yeniden kavuştuğu Mercan’la anne – kız ilişkisi kurmaya başlar. Mercan’ı okuldan almaya giden Ilgaz beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Mercan, Ilgaz’a “baba” der!

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 72. Bölüm Fragmanı

“Sen O Bulamadığım Kızsın!”

Yargı 72. Bölüm fragmanı yayında! Geçmişte üniversitede yaşanan bir olay, günümüzde Ceylin ve Ilgaz’ın karşısına tekrar çıkıyor!

Geçmişte yaşanan bir olay su yüzüne çıkıyor. Bu olay sırasında Ceylin, Yekta’nın ölen katil oğlu Engin ile birlikte aynı üniversitede okumaktadır. Bir Servet isimli birininölümü üzerine olay yerine yeni savcı olan Ilgaz gelir. Olay intihar gibi görünür; fakat günümüzde, bu olayın dosyası tekrar açılınca işin içine Ceylin ve Engin de girer. Sonunun nereye varacağı merak konusu olan olayda Ilgaz, Ceylin’i hatırlar. Servet intihar mı etti; yoksa, baş şüphelimiz Engin tarafından mı öldürüldü?

Yargı 71. Bölüm 2. Fragmanı

Bütün Sınavları Geçen Aşk!

Yargı 71. Bölüm 2. fragmanı yayında! Ilgaz ve Ceylin evleniyor!

Ceylin, Mercan’ın daha sağlıklı büyümesi için Ilgaz’a evlenmeyi teklif eder. Ilgaz ise bu teklifi hiç düşünmeden kabul eder. Uzun zamandır ayrı olan Ilgaz ve Ceylin, kızlarının da hayatlarına dahil olmasıyla birlikte yeniden bir araya gelirler. 

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 71. Bölüm Fragmanı

“Beni Öldürecek Sandım!”

Yargı 71. Bölüm fragmanı yayında! Ceylin’in, silah planı tutacak mı?

Ceylin, Filiz’den kurtulabilmek için bir plan yapar. İkili arasındaki durum ortalığı kasıp, kavurur. Ilgaz, sevdiği kadının hayatından endişe eder; fakat, Ceylin ile ilgili bir durum aklını karıştırır.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler