13,Temmuz,2024,Cumartesi, AM,7:29

Yargı 64. Bölüm 3. Fragmanı

Yargı 64. Bölüm 3. Fragmanı

Ceylin Ilgaz’a karşı hiçbir şey hissetmiyor!

Yargı 64. Bölüm YENİ SEZON 3. fragmanı yayınlandı! Ceylin Ilgaz’a karşı hiçbir şey hissetmiyor!

Ceylin, Ilgaz’ın kendisine yaşattıklarından dolayı affetmiyor. Ilgaz ise kızından ve Ceylin’den ayrı kaldığı her an kahroluyor. Ilgaz, Ceylin’e kendisinden bu kadar çok mu nefret ettiğini soruyor. Ceylin ise Ilgaz’a ona karşı hiçbir şey hissetmediğini söylüyor. Ancak kader Ilgaz ile Ceylin’in yollarını yeniden kesiştiriyor. Peki, Ceylin Ilgaz’ı affedecek mi?

Yargı heyecan dolu yeni sezonuyla pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 64. Bölüm 2. Fragmanı

Ceylin ve Ilgaz için yepyeni bir dönem başlıyor!

Yargı 64. Bölüm YENİ SEZON fragmanı yayınlandı! Ceylin ve Ilgaz için yepyeni bir dönem başlıyor!

Ilgaz, Ceylin’in hamile olduğunu öğrenince sevinç çığlıkları atar. Ilgaz ve Ceylin tam mutlu oldu derken onları bekleyen hayat, nasıl bir değişimin içine alacak?

Yargı heyecan dolu yeni sezonuyla 24 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yargı 63. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Kulaklarımızda Ilgaz’ın sesi “Bir daha seni bırakırsam bil ki son nefesimi vermişimdir.” Aklımızda tek bir soru, gerçekten gitti mi?

Yargı 64. Bölüm YENİ SEZON fragmanı yayınlandı! Ceylin, Ilgaz’ın oynadığı ölüm oyunu yüzünden ona sert bir tepki gösteriyor!

Yargı 63. Bölüm sezon finalinde toprağa verdiği Ilgaz’ı kanlı-canlı karşısında gören Ceylin büyük şok yaşamıştı. Yeni sezon bu şokun üzerine açılıyor ve Ceylin, yaşadığı büyük acının intikamını alır bir şekilde Ilgaz’a tepki gösteriyor. Ilgaz ise, canından çok sevdiği kadının yaşadığı acının büyüklüğü karşısında eziliyor ve Ceylin’i teselli etmeye çalışıyor…

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler