Perşembe, Haziran 17, 2021

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

“Özlemişim gözlerinin içine bakmayı.” 😇 #SenÇalKapımı‘nın yeni bölüm fragmanı yayında.

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm Fragmanı yayında.

Bolat ailesi Eda’yı istemeye gidiyor! 🎈🥳 #SenÇalKapımı’nın yeni bölüm fragmanı yayında.

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

“Ne kadar kalbin kırılsa da, hayal kırıklığı da olsa, Aşk geçmiyor!”

Sen Çal Kapımı 20. Bölümde neler oldu?

Serkan, Eda’ya, anne-babasını kaybettiği kazada Alptekin’in de ihmalinin olduğunu anlatır. Bu ağır yük sebebiyle ayrılmıştır Eda’dan… Eda, Alptekin’le yüzleşmeye gider. Taşeron firmanın başındaki kişi cezasını çekmiştir. Peki ya her şeyin asıl sorumlusu?

Öğrendikleriyle ne yapacağını bilmeyen Eda, her şeyi geride bırakıp kızlarla uzaklara gider. Serkan ise bu süre içinde evinden çıkmaz, kimseyle görüşmez, işiyle ilgilenmez. İki âşık, kendi köşelerine çekilir ve ne yapacaklarını düşünürler.

Eda şehre geri döndüğünde, Serkan da bütün gücünü toplayıp evinden çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Eda, babasının yaptığı hatanın Serkan’ın sorumluluğu olmadığını bilmektedir; ancak konuyla yüzleşmek yerine Eda’yı terk etmeyi tercih etmiştir. Serkan, bir ilişki yürütmeyi bilmiyordur ve öğrenemeyecektir. Eda, Serkan’la iş ilişkisini nasıl yürüteceğine dair bir sözleşme hazırlar ve Serkan okumadan imzalar. Hâl böyleyken devreye Aydan girer. Dernekte yürütülen eğitime muhtaç kız çocuklarına yardım projesine ikisini birden dahil eder. İki âşığı yan yana getirmek, kopmalarını engellemek adına harekete geçer.

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm Fragmanı yayında.

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler