Pazartesi, Haziran 14, 2021

Edho 187. Bölüm Fragmanı

Edho 187. Bölüm Fragmanı yayında.

“Kimsesiz Doğan öldü…”

Edho 186. Bölüm Fragmanı yayında.

Edho 187. Bölüm Fragmanı

“Aslanlar bazen ölü numarası yapar, çakalları boğmak için.” 🌪️

Edho Son Bölümde Neler Oldu?

Hızır Çakırbeyli’nin aklanmak için içerde verdiği mücadelenin en büyük destekçisi eşi Ceylan Çakırbeyli olur. Eşinin de yardımıyla özgürlüğüne kavuşan Hızır Çakırbeyli, kendisine kurulan kumpasın intikamını almak için harekete geçer.

Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın yanına giden Hızır Çakırbeyli, vereceği savaşta onu dimdik ayakta görmek ister.

Amcasının aksine kendi planlarını yapmaya başlayan Alpaslan Çakırbeyli ise Pınar’ın yardımıyla iyileşmeye başlar ve bunu herkesten saklar. Hızır Çakırbeyli ile verdiği savaşı cephe cephe kaybeden Tuncay, ele geçiremediği masayı yok etmek için plan yapar.

Selman Korkmaz ve Demir’le işbirliği yapan Tuncay, bağlı olduğu şebekenin adına tüm masayı yok etmesi için İshak’a talimat verir. Façalı ailesine savaş açan ve itibarı için her şeyi yapmaya hazır olan İdris Reis, kardeşi Demir’in Tuncay’la yaptığı plandan habersizdir.

Abisinden gizli hareket eden Demir ise Façalı ailesinin içinde olan Selçuk üstünden oyun kurar. Demir’in kurduğu oyunu farkeden Behzat Façalı’nın intikamı ise ağır olur.

Edho 185. Bölüm Fragmanı.

Edho 185. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen Edho‘nun 185. Bölüm Fragmanı.

“Emrin geldiği en büyük yerden başla anlatmaya…”

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gelişmeler